Registrace

Ondřejovský krpál 2017

Další ročník úspěšného závodu se bude konat v sobotu 3. června 2017 a bude zahájen tradičně v Ondřejově na náměstí před budovou základní školy. Soutěž bude mít dvě etapy s celkovou délkou přibližně 50 km. Registrace a přejímka startovních balíčků je předpokládána v 8:45, start samotného závodu je očekáván v 10:45 (dále se časová náročnost bude odvíjet od počtu účastníků). Vyhlášení výsledků a ukončení závodu je předpokládáno v 16:00.

Startovné do závodu je stanoveno ve výši 300,- Kč pro řidiče a další spolujezdce starší 15-ti let. Pro děti od 3 do 15 let včetně je startovné stanoveno ve výši 100,- Kč.
Při registraci online registraci prostřednictvím našich internetových stránek se cena pro řidiče a spolujezdce staršího 15-ti let snižuje o 50,- Kč. Cena pro mladší účastníky závodu zůstává nezměněna.
V případě přihlášení automobilu či motocyklu do roku výroby 1945 je cena pro řidiče stanovena pevně ve výši 150,- Kč. Ve všech případech bude platba registračního poplatku prováděna na místě v den závodu. V ceně závodu je zahrnuto občerstvení na startu a oběd v tradiční podobě lahodného guláše.

Velice se těšíme na shledanou na startu závodu!
Srdečně, Váš organizační tým závodu Ondřejovský krpál 2017

Zvýhodněnou online registraci do závodu bude možné realizovat do úterý 30. května 2017.

Jméno a příjmení

Datum narození (formát "RRRR-MM-DD")

E-mail

Ulice, č. p.

PSČ

Město

Telefon

Počet spolujezdců
Dospělí:
Děti do 15 let:

automobilmotocykl

Vozidlo

Rok výroby vozidla

Obsah motoru

Po odeslání registračního formuláře bude Vaše přihláška potvrzena registračním systémem závodu Ondřejovský Krpál 2017.

Top