Registrace

Registrace - Ondřejovský Krpál 2019 (8. června 2019)

Vážení přátelé historických vozidel,

rádi bychom Vás pozvali na již 5. ročník závodu Ondřejovský krpál, který se uskuteční v sobotu 8. června v Ondřejově. Jedná se o závod pravidelnosti do vrchu. Příjem posádek bude probíhat od 8:30 na náměstí v Ondřejově. Soutěž je určena pro automobily a motocykly starší 30-ti let. Maximální účast v závodě je 80 vozidel. Přednost mají přihlášení přes webové stránky, na místě jen do naplnění celkového počtu. Při uzavření zvýhodněné online registrace v neděli 2. června bude zveřejněn počet zbývajících startovních čísel.

Online registrace byla uzavřena. Současný počet obdržených přihlášek je 70 a tudíž pro registraci na místě zbývá 10 volných startovních čísel.

Závod do vrchu se jede dvoukolově s cílem co možná nejmenšího časového rozdílu obou jízd. V letošním roce jsme si pro vás připravili několik novinek. Ta největší je změna trasy měřeného úseku. Hlavním důvodem je přiblížit závody divákům a tím vytvořit pěknou kulisu i pro Vás. Cestou na vás čeká několik soutěží a vědomostních a dovednostních testů. Podíváte se také do staré tvrze. Další novinkou je místo oběda, který pro Vás bude tentokrát připraven v Přerově nad Labem. Zde také budete mít možnost vystavit svá vozidla a zároveň si užít připravených aktivit - návštěvy muzea MOTO VELO nebo skanzenu lidové architektury.

Cena startovného do závodu je stanovena ve výši 450,- Kč pro řidiče, 350,- Kč pro spolujezdce a 100,- Kč pro děti do 12-ti let včetně. Při využití zvýhodněné registrace prostřednictvím našich internetových stránek se registrační poplatek snižuje o 100,- Kč pro řidiče vozidla. Startovné pro spolujezdce a dítě zůstává nezměněno. V ceně startovného je zahrnuta svačina, občerstvení, oběd, vstupenka do muzea, upomínková medaile a ceny pro vítěze.

Děkujeme za Vaši přízeň a v případě jakýchkoli dotazů, podnětů či pochval nás prosím neváhejte kontaktovat.

Velice se těšíme na shledanou na startu závodu!
Srdečně, Váš organizační tým závodů Posázavského klubu historických vozidel

Top